Оновлення даних в е-кампус

Інформація від КБ ІС:
Доброго дня, шановні колеги.
В системі «Електронний кампус» були оновленні дані (робочі навчальні плани, студентський контингент).

Просимо проінформувати викладачів кафедр Вашого факультету/інституту про наступне:

Період  внесення результатів атестації в систему «Електронний кампус»  подовжено до 31.10.2019р.. включно
З повагою,
КБІС.
Таким чином якщо у вас були проблеми з внесенням інформації про атестацію - спробуйте ще раз. Поточні питання можна задавати розробникам у чаті telegram.