Оновлення системи сайту

Оновлення системи сайтуДля користувачів можливо не помітно, але ми попрацювали та оновили систему керування контентом сайту до стабільної версії.
Сподіваємось вам буде зручніше та приємніше користуватись нашим сайтом.
Оновлення збільшить стабільність роботи сайту, швидкість доступу і спростить додавання функціоналу сайту плагінами.
Зараз контент перенесений зі старої версії тому якщо ви помічаєте не вірне посилання - надішліть помилку адміністратору сайту.

Крім іншого в поточній версії є декілька готових тем офомлення сайту.
Варіанти оформлення сторінок можна подивитись у галереї. Якщо ви зараєстрований користувач ви можете проголосувати на сайті або висловитись на сторінці нашої кафедри у facebook.

Галерея новин

Image #238