Анкетування викладачів кафедри для електронної ліцензійної справи

Шановні викладачі кафедри, відповідно до розпорядження 5-42 від 16.03.18 всі викладачі мають заповнити анкету викладача з внесенням інформації до бази ЄДЕБО.

Відповідно до рішення МОН про введення електронного ліцензування освітньої діяльності мають бути сформовані електронні ліцензійні справи спеціальносіт, що передбачає обов'язкове завантаження до ЄДЕБО інформації про кадрове забезпечення.

До 23.03.18 викладачі мають заповнити анкету в електронному та друкованому вигляді.

Зразок анкети (pdf)