Початок навчального року 2017-2018

Наближається перше вересня і відповідно хочемо привітати першокурсників з успішним вступом, а всіх інших з початком нового навчального року 2017-18. Зустрічі та урочисті події почнуться вже з 29-го серпня. Розклад з'явиться з 30-го серпня.

Інформація для викладачів:

• 29  серпня о 10:00 ЦКМ - збори КПІ:
    початок нового навчального року пропонуємо відзначити зустріччю на сесії професорсько-викладацького складу в Центрі культури і  мистецтв університету ( 29  серпня  о 10:00 ).  Багаторічна традиція викладачів НТУУ «КПІ» – отримувати зі щорічної доповіді ректора інформацію про підсумки минулого навчального року та основні тенденції розвитку університету в наступному. В минулому році були раді бачити обличчя викладачів ФТІ в залі Центру культури і  мистецтв університету.
  • 29  серпня (о 13:30 в 215 ауд. 11 к.) - збори кафедр ФТІ:
    Після університетської сесії,  29  серпня о 13:30 в 215 аудиторії 11 корпусу відбудуться спільні збори кафедр фізтеху з доповіддю відповідального секретаря відбіркової комісії про підсумки вступної кампанії. Крім того, є спільні  проблеми і задачі, які потрібно обговорити в нашому колективі. Після зборів – засідання кафедр.

Інформація для студентів:

• 30 серпня о 12:00 запрошуємо всіх привітати першокурсників в  Великій фізичній аудиторії 1 корпусу НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”
  • 30 серпня о 15:00 – посвячення в студенти 1 курсу на площі Знань.
  • Розклад зан'ять зявиться на сайті ФТІ та сайті кафедри 30-го серпня