Оновлено інформацію для вступників на кафедру

Шановні абітурієнти, в наш час неймовірно великого потоку інформації головне знайти за прийнятний час саме ту голку зі скирди сіну яка потрібна. Для того щоб полегшити пошук інформації про спеціальність Прикладна фізика та наноматеріали, що треба щоб поступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського і т. д., ми переробили розділ інформації для вступників (і багато чого додали нового).

Деякі загальні сторінки розбили на окремі розділи і виділили 3 рівні вищої освіти: Баклавр, Магістр, Доктор Філософії.

Додано сторінку контактної інформації та офіційних документів.

Стара сторінка "Абітурієнту" тепер буде присвячена таким питанням як: олімпіада для школярів, дні відкритих дверей, мультемедійні матеріали тощо.

Розділ присвячений вступу на кафедру винесений у головне меню:

Сподіваємось це допоможе вам обрати майбутній напрямок свого розвитку.

P.S. якщо у вас є побажання та пропозиції щодо покращення розділу або сайту(або просто питання ) - сміливо пишіть нам.