Проект з Університетом м. Люксембург

Проект мобільності з державним Університетом  міста Люксембург. У навчальних 2016/2017 та 2017/2018 роках стажування в межах проекту мобільності зможуть взяти участь студенти (бакалаври та магістри) та науково-педагогічні працівники.

Конкурс для студентів буде оголошено на весні 2017 року.

Кінцевий термін для науково-педагогічних та адміністративних працівників – 15 листопада 2016 року.

Стажування для  науково-педагогічних та адміністративних співробітників НТУУ “КПІ” може відбуватись за напрямами:

– Science, Technology and Communication;

Стажування може проходити англійською, німецькою або французькою мовами, на рівні щонайменше  В2.

У навчальних 2016/2017 та 2017/2018 роках у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Науково-педагогічний або адміністративний працівник

(for training)

5 днів (+2 дня на подорож)

140 євро/день

275 євро

Бакалаври та магістри

5 місяців

(один семестр)

Конкурс для студентів буде оголошено на весні 2017 року!

800 євро/місяць

275 євро

Процедура подачі документів на конкурс НТУУ «КПІ» дивіться тут.

Інформація про проект на сайті відділу кредитної мобільності КПІ