КПІ отримав імя

Цьогорічний вересень для нашого Університету цікавий не тільки початком нового навчального року але і присвоєнням йому імя.

Відповідно до наказу Міністерства Освіти та Науки №992 від 17.08.2016 та наказу НТУУ "КПІ" №4-212 від 26.08.2016 "Про присвоєння імені Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут" нашому університету присвоєно ім'я його колишнього студента, видатного авіаконструктора ХХ століття І.І.Сікорського

Відтепер нова повна назва Національний технічний університет "Київський Політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" та скорочена назва КПІ ім. Ігоря Сікорського.