30 серпня - інформація для викладачів

Шановні викладачі! Запрошуємо відзначити початок нового навчального року зустріччю на сесії професорсько-викладацького складу в Центрі культури та мистецтв університету 30 серпня о 10:00.

Після університететської сесії, 30 серпня о 13:00 в 215-11 відбудуться спільні збори кафедр фізтеху з доповіддю відповідального секретаря відбіркової комісії Пономаренко С.М. про підсумки вступної кампанії. Після зборів, в 14:30 - відбудеться засідання кафедри. А о 15:30 засідання Ради ФТІ.

31 серпня о 13:00 запрошуємо всіх привітати першокурсників в залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ", кураторам 1-го курсу познайомитись з групами.

15:00 - посвячення в студенти 1 курсу на площі знань.