Про викладача

pym919111Поплавко Юрій Михайлович Додано 3 місяць тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Доктор фізико-математичних наук, професор

Посада: професор (сумісник) кафедри Прикладної фізики

Основне місце роботи: професор кафедри Мікроелектроніки ФЕЛ КПІ ім. Ігоря Сікорського

Освіта: КПІ ім. Ігоря Сікорського (1957). Спеціальність: радіоелектроніка. Кваліфікація: інженер мікроелектроніки

Науковий ступінь: Доктор фізико-математичних наук за спеціальністю "Фізика твердого тіла". Тема дисертації: "Диэлектрическая спектроскопия в окрестности размытых фазовых переходов сегнетоэлектриков".

Вчене звання: професор

Участь в комісіях, радах

• Керівник Центрально-Української секції Міжнародного інституту інженерів електричної та електронної техніки (IEEE). Керував спільним українсько-південнокорейським, проектом Україна-США за програмою CRDF та науковими проектами з Францією.
  • На запрошення зарубіжних університетів та фірм Ю.М.Поплавко виступав з доповідями та лекціями у США (6 разів), Німеччині (5 разів), Англії (2 рази), Франції (4 рази), Південній Кореї (8 разів), в Японії, Італії, Іспанії, Португалії та в інших країнах. Міжнародний фонд "Відродження" відзначив Ю.М.Поплавка званням "Соросівський професор".

Опис Поплавко Юрій Михайлович

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 05.02.21. .