Персональна сторінка

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук

Посада: професор (сумісник) кафедри Прикладної фізики

Основне місце роботи: заступник директора з наукових питань Інституту відновлюваної енергетики НАНУ, завідувач відділу сонячної енергетики.

Освіта:

• 1965 — 1971 рр. — Харківський авіаційний інститут, факультет двигунів літальних апаратів, спеціальність — інженер-механік.
  • У 1977 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Дослідження електричних полів узагальнених характеристик неоднорідних анізотропних середовищ».
  • У 1987 році захистив докторську дисертацію на тему «Електричні поля, електрофізичні та енергетичні процеси у неоднорідних анізотропних та нелінійно провідних середовищах».

Науковий ступінь: доктор технічних наук. Тема дисертації: «Електричні поля, електрофізичні та енергетичні процеси у неоднорідних анізотропних та нелінійно провідних середовищах».

Вчене звання: професор

Досвід роботи:

• З 1971 року інженер, науковий співробітник, керівник відділення комплексних енергетичних систем з відновлюваними джерелами енергії Інституту електродинаміки НАН України.
  • З 2004 року в Інституті відновлюваної енергетики НАН України на посаді заступника директора з наукових питань.