Персональна сторінка

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

К.т.н., доцент

Посада: доцент кафедри Прикладної фізики ФТІ

Освіта: Київський політехнічний інститут, 1986, інженер-математик

Науковий ступінь:  канд. техн. наук, 05.11.07 – оптичні прилади і системи. Тема дисертації: “Підвищення якості вихідного зображення тепловізійної системи на піровідиконі”.

Вчене звання: доцент кафедри прикладної фізики.

Участь в складі журі, оргкомітетів, комісій

• Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ФТІ (наказ № 1-150 від 14.06.2016 р.)
  • Робота у складі журі XVІ Всеукраїнського студентського турніру фізиків (“Про проведення XVІ Всеукраїнського студентського турніру фізиків”, наказ МОН від 24.05.2017 №739)

Підвищення кваліфікації:

свідоцтво ПК № 02070921/002897-17, yавчально-методичний комплекс "Інститут післядипломної освіти" НТУУ "КПІ ім.І.Сікорського", 23.10–30.11.2017 р