Персональна сторінка

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

К. ф.-м. н., доцент кафедри "Прикладна фізика" Фізико-технічного інституту НТУУ КПІ

Біографія:В 1993 році закінчив Московський фізико-технічний інститут (факультет Проблем фізики та енергетики) за спеціальністю "Прикладна фізика". В 1993 - 1997 працював в Інституті Магнетизму НАН України стажером дослідником, а потім молодшим науковим співробітником. У 1996 закінчив аспірантуру Московського фізико-технічного інституту при Київському відділенні МФТІ З 1997 і по сьогодні працює на кафедрі "Прикладна фізика" фізико-технічного інституту НТУУ КПІ .