Персональна сторінка

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Д.т.н., професор кафедри "Прикладна фізика"

Посада: професор кафедри ПФ

Біографія: Працював з 1962 р. на заводі слюсарем, з 1964 р. студент, з 1969 по 1972 р. механік, інженер-конструктор, заступник головного інженера заводу. 1970-1971 р. військова служба. 1972-1975 р. молодший науковий співробітник. 1975-1987 роки Державний інспектор вищої школи Міністерства середньої та вищої спеціальної освіти України та МВССО СРСР і сумісник-викладач: асистент кафедри ХПСМ КПІ, старший викладач КАДІ, КТЕІ, КТІХП, Київського вищого інженерно-танкового та Командного військового училищ МО СРСР. З 1987 по 1992 р. завідувач відділом Міністерства нафтової промисловості СРСР. Це дозволило впровадити особисті винаходи на судах і понад 100 берегових об’єктах Росії (від Владивостока до Москви і Краснодара), Японії, Китаю, Сінгапуру, Італії, Польщі і Угорщини. На запрошення читав окремі лекції у сфері особистих досліджень в університетах Харбіну і Муданьдзяну (Китай), Вінченце (Італія), Лодзі і Варшави (Польща) та Оксфорду (Великобританія), у Далекосхідному політехнічному інституті (Владивосток), де у 1992 р. обраний чл.-кор. ДСВ АН СРСР, і Московському інституті тонкої хімічної технології. З 1996 р. працював у Міністерстві України з питань науки і технологій (реорганізовано у Держкомітет з науки і техніки, а далі - в Міністерство освіти і науки України) завідувачем та головним співробітником відділу міжнародного науково-технічного співробітництва з країнами СНД і Балтії. В 1997 р. на засіданні Міждержавної науково-технічної ради країн СНД був обраний керівником робочої групи МНТР, яку очолює до цього часу. Є консультантом Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України 5 та 6 скликання. У 1999 р. обраний експертом і членом робочої групи з питань науково-технічного співробітництва країн-учасниць ОЧЕС та НАТО.

Член спеціалізованих наукових рад Інституту фізики напівпровідників НАН України, Центру досліджень наукового потенціалу та історії науки України ім. Г.М. Доброва НАН України та Національного технічного університету України «КПІ».

На кафедру прикладної фізики Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ» перейшов з кафедри біоінженерії Факультету біотехнологій НТУУ "КПІ" у 2007 році, як обраний по конкурсу на 5 років на посаду професора.

Підготовив два кандидата наук