vso68116

Воронов Сергій Олександрович

Д.т.н., професор, завідувач кафедри Прикладної фізики

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Д.т.н., професор, завідувач кафедри "Прикладна фізика"

Посада: Завідувач кафедри ПФ

Біографія: Після закінчення інституту 2 роки служив в лавах Радянської армії. З 1 квітня 1975 року працює в КПІ на посадах молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник, заступник проректора з наукової роботи, завідувач кафедри прикладної фізики.
Навчався в аспірантурі в 1975-1978 роках. Захистив кандидатську дисертацію в 1981 році, докторську дисертацію в 1997 році. Професор з 2003 року. Завідувач кафедри прикладної фізики з 2002 року.
Підготував двох кандидатів наук.
Член двох Спеціалізованих Вчених рад по захисту докторських дисертацій.
Член Експертної ради ВАК України з радіотехніки, електроніки та телекомунікацій.
Член Експертної ради з природничих та математичних наук при ДАК України.
Член секції приладобудування Науково-експертної ради Міністерства освіти і науки України.
Науковій керівник науково-дослідної лабораторії "Дидактик".

Навчання

Викладаються предмети

Вступ до спеціальності
Основи наукових досліджень

Публікації

Автор понад 150 наукових праць, 3 навчальних посібників, 42 винаходів.
Основні наукові праці:

«Основи теорії електричних кіл» - 2000 рік
«Физическое материаловедение. ч.1.Перспективные направления материаловедения» - 2004 г.
«Фізичне матеріалознавство. ч.2. Діелектрики» - 2007 р.

Інформація про публікації у Scopus (кількість публікацій 18, цитування 10, h-індекс 2)

Інформація про публікації у Google Академія: (кількість публікацій 26, цитування 14, h-індекс 3)