rvf78199

Рєзцов Віктор Федорович

Член кор. НАНУ , с.н.с. інт. Відновлювальних джерел енергії, д.т.н., проф. сумісник кафедри Прикладної фізики

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Член-кореспондент НАН України,заступник директора з наукових питань Інституту відновлюваної енергетики НАНУ, завідувач відділу сонячної енергетики, доктор технічних наук

Посада: професор сумісник кафедри Прикладної фізики

Освіта:

• 1965 — 1971 рр. — Харківський авіаційний інститут, факультет двигунів літальних апаратів, спеціальність — інженер-механік.
  • У 1977 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Дослідження електричних полів узагальнених характеристик неоднорідних анізотропних середовищ».
  • У 1987 році захистив докторську дисертацію на тему «Електричні поля, електрофізичні та енергетичні процеси у неоднорідних анізотропних та нелінійно провідних середовищах».

Досвід роботи:

• З 1971 року інженер, науковий співробітник, керівник відділення комплексних енергетичних систем з відновлюваними джерелами енергії Інституту електродинаміки НАН України.
  • З 2004 року в Інституті відновлюваної енергетики НАН України на посаді заступника директора з наукових питань.

Більше

Наукові напрямки

Публікації: Загальна кількість 214, в тому числі 5 монографій, 6 патентів

Напрями наукової діяльності

• Джерела відновлюваної енергії та її перетворення.

Більше