stanislawbeh

Старший викладач кафедри Прикладної фізики

Навчання

Механіка групи ФІ

Перелік номерів задач, що виносяться на екзамен з Загальної фізики 1. Механіка для студентів груп ФІ-51 та ФІ-52.

Номери розрахункового завдання для

групи ФІ-51

групи ФІ-52

Публікації

Публікації можна знайти в Google Scholar : Бех Станіслав , Stanislaw Beh

Профіль ORCID

• Nucleon momentum distributions in 3He and three-body interactions. S.V.Bekh, A.P.Kobushkin, E.A.Strokovsky . arXiv:1704.07662 [nucl-th]
  • Визначення електромагнітного радіуса протона за даними пружного електрон-протонного розсіяння при Q^2 до 1(ГЕВ/C)^2. Станіслав Вікторович Бех, Дмитро Леонідович Дорисюк, Олександр Петрович Кобушкін.  XII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики". Том 1. стр.16.
  • Амплитуди електронародження баріонних резонансів у релятивістській кварковій моделі. Станіслав Вікторович Бех, Олександр Петрович Кобушкін. XI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні проблеми фізики, математики та інформатики". т.1, стр.15.

Методична література

Задачник з механіки

Підготовлено збірник задач з механіки