vda39036

Василенко Дмитро Артурович

Д.б.н., ст.н.с., сумісник кафедри Прикладної фізики

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Доктор біологічних наук (1985), нейрофізіолог.

Біографія: народився 09. 08. 1940 у Дніпропетровську.   Закінчив Дніпропетровський університет (1962). Відтоді працює в Інституті фізіології НАНУ (Київ): від 1993 – пров. н. с. відділу фізіології рухів; за сумісництвом з 2000 р. – професор кафедри прикладної фізики у НТУУ "КПІ"

Навчання

Викладаються предмети

Основи загальної біології та біохімії

Публікації

1) А.П. Мельничук, Д.А. Василенко "Ошибки позиционирования при простых целенаправленных движениях предплечья, реализуемых в отсутствие зрительного контроля: влияние вибрационной стимуляции мышц-антагонистов", Нейрофизиология/Neurophysiology, 41, №6, 499-512 (2009) 2) В.Г. Черкасов, Д.А. Василенко, А.А. Парахін "Ультраструктурні зміни нейронів фронтальної кори щура під впливом інтоксикації метилтретбутиловим ефіром", Нейрофизиология/Neurophysiology, 42, № 6, 471?481 (2010) 3) Н.Х. Погорелая, Д.А. Василенко, А.Н. Макаренко, С.И. Савосько "Возможные механизмы влияния церебрала на морфологические характеристики клеток феохромоцитомы крысы, Нейрофизиология/Neurophysiology, 43, № 1, 18?28 (2011)

Наукові напрямки

Наукові дослідження у галузі нейрофізіології, зокрема нейронних механізмів контролю рухової активності вищих тварин і людини. Від 1987 – заступник голови редактора, від 2000 – головний співредактор міжнародного журналу «Нейрофизиология».