bto04117

Борисова Тетяна Олександрівна

д. біол. наук, старший науковий співробітник відділу нейрохімії інституту Біохімії НАН України ім Паладіна, доцент сумісник кафедри Прикладної фізики

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

д. біол. наук, старший науковий співробітник відділу нейрохімії інституту Біохімії НАН України ім Паладіна, доцент кафедри "Прикладна фізика"

Навчання

Викладаються предмети

Біохімія клітинних процесів

Публікації

1) Н.В. Крысанова, Р.В. Сивко, О.А. Крупко, Т.А.Борисова. Метил-?-циклодекстрин, снижая содержание мембранного холестерола, влияет на процесс транспорта глутамата в нервных окончаниях головного мозга. УБЖ, Т.79, №3, 29-37, 2007.
2) Борисова Т.А. и Крысанова Н.В. Освобождение глутамата из цитозольного пула синаптосом в условиях экспериментальной модели индуцированной гравитации. Фізіологічний журнал, т 54, 94-99, 2008.