Інформація для викладачів

Інформаційні ресурси з питань організації навчального та наукового процесу кафедри призначені для викладачів

Останнє оновлення November 23 2020
Показати За датоюMost Read

Порядок підготовки до сесії в дистанційному режимі

В зв'язку з проведенням сесії в дистанційному режимі викладачі мають перевірити власні кабінети в системі "Електроний кампус" та виконати послідовність дій підготовки до дистанційного контролю знань.

Актуалізація профілів НПП

Шановні колеги! Просимо вас до 15.04.2020 р. провести персональну дистанційну роботу з кожним штатним науково-педагогічним працівником (НПП), що працює на ваших факультетах / інститутах, щодо актуалізації власних профілів у відкритих наукометричних системах та реєстрах унікальних ідентифікаторів учених (ORCID)

Рекомендацій до виконання натурних лабораторних робіт

Інформаційний лист щодо рекомендацій до виконання натурних лабораторних робіт. Проблемним місцем дистанційного навчання є неможливість виконання повною мірою натурних лабораторних робіт. Пропонуються підходи щодо вирішення ції проблеми.

Моніторинг навчального забезпечення Освітніх програм кафедр

Шановні викладачі кафедри прикладної фізики! Згідно розпорядженню директора ФТІ (Новікова О.М.) до кінця травня відбувається моніторинг забезпечення дисциплін освітніх програм кафедр з метою якісної підготовки до нового навчального року. Інформація методистів щотижнево буде надаватись завідувачам кафедр для звітування на рівні Адмінради ФТІ.