Показати За датоюMost Read

Дипломна робота на тему: "Умови отримання паяних з’єднань мідних пластин за рахунок тепла реакції СВС, ініційованої в багатошаровій фользі Ni/Al, та їхні властивості."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Закусило Тетяна Миколаївна

керівник: Устінов Анатолій Іванович, д.ф.-м.н., проф., зав. відділу парофазних технологій неорганічних матеріалів Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ

Дипломна робота на тему: "Вплив змінного магнітного поля на динамічні властивості поляронів у низькорозмірних системах."

виконала: студентка 6 курсу, групи ФФ-61м Темченко Катерина Володимирівна

керівник: провідний науковий співробітник лабораторії сильнокорельованих низькорозмірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, доктор фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник, Брижик Л. С.

Халькогенідні стекла та плівки As-S: структурні та оптичні властивості

Дипломна робота на тему: "Халькогенідні стекла та плівки As-S: структурні та оптичні властивості."

виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-61м Попович Михайло Васильович

керівник: доктор фіз.-мат.наук, проф., Стронський О.В.

Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин

Дипломна робота на тему: "Підвищення інформаційної ефективності молекулярних машин." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Поляков Володимир Юрійович керівник: доцент, к. т. н., доц., Гордійко Н. О

Дипломна робота на тему: "Математичне моделювання синаптичної передачі між гангліозними клітинами сітківки та нейронами верхнього чотиригорбикового тіла." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Кришталь Анна Олександрівна керівник: ст.н.с. відділу «Фізіології нейронних мереж» Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, к.б.н., Думанська Г. В.

Дипломна робота на тему: "Дослідження процесу демієлінізації у трансгенних мишей C57BL/6 зі спадковою нейропатією CMT1A." виконав: студент 6 курсу, групи ФФ-91мн Тимчишін Микита Юрійович керівник: член-кореспондент НАНУ, проф., доктор медичних наук Скибо Галина Григорівна