Показати За датоюMost Read

Наказ 1-239 Про працевлаштування

З метою організованого проведення заходів щодо сприяння в працевлаштуванні та пошуку першого робочого місця випускників 2017 року, а також підвищення якості співпраці кафедр університету з роботодавцями розроблено наказ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського 1-239 від 11.11.16 "Про сприяння в працевлаштуванні випускників 2017 року". У ньому затверджується Тимчасове положення про сприяння в працевлаштуванні випускників (Дода­ток №1).

Відповідаємо на питання рекрутера: «Чому ви хочете працювати у нас?»

Як відомо, співбесіда найчастіше зводиться до 15 стандартних питань. Деякі з них менеджер по набору персоналу може не поставити зовсім. Але коли ви відгукнулися на вакансію, питання «Чому ви хочете працювати у нас?» прозвучить 100%. Якщо ви скажете те, що хоче почути рекрутер, то значно збільшите свої шанси отримання бажаної посади.

Щоб дати вірну, правдиву і тактовну відповідь, пропонуємо вам підготуватися заздалегідь

Хардкор-поради Сергія Марченко: супровідний лист, який спрацює

Директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко має більш ніж десятирічний досвід пошуку персоналу і, з властивою йому прямотою, розповідає, як отримати хорошу роботу за допомогою «правильного» супровідного листа.