Порядок проведення занять під час карантину

Розклад

В зв'язку із пандемією COVID-2019 заняття доцента Кондакова В.О. до закінчення карантину будуть проводиться за розкладом в дистанційному режимі за такою схемою:

Механіко-машинобудівний інститут:

1-й курс

• Дисципліна "Загальна фізика - 2" - лекції для першого потоку (групи МА-91,МА-92, МЛ-91,МЛ-92, МД-91,МД-92) та другого потоку (групи МП-91, МП-92, МТ-91,МТ-92): зв'язок за email та телефоном.

Фізико-технічний інститут:

2-й курс

• Дисципліна "Оптика" - лабораторні роботи (групи ФФ-81,82): зв'язок за email та телефоном.

5-й курс

• Дисципліна "Квантова хімія" - лекції (групи ФФ-91,92): зв'язок за email та телефоном.

Заочна форма освіти:

• Дисципліна "Загальна фізика" для студентів спеціальності Кібербезпека - індивідуально за email.

Опис Кондаков Володимир Олександрович

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .