Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Персональні сторінки

Задачник з механіки

Методична література
stanislawbehБех Станіслав Вікторович Додано 4 рік тому

Разом з доцентом кафедри ПФ Загороднім В.В. підготовлено електронне видання:

Загородній В. В., Бех С.В. Задачі з загальної фізики. Механіка [Електронний ресурс]: посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» / В. В. Загородній, С. В. Бех; КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФТІ. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,46 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 212 с.

Розміщено у каталозі Технічої бібліотеки ім. Денисенка та на сайті кафедри ПФ.

Опис Бех Станіслав Вікторович

Я Головний адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 08.06.2016. .