Про викладача

rvf78199rvf78199 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Член-кореспондент НАН України,заступник директора з наукових питань Інституту відновлюваної енергетики НАНУ, завідувач відділу сонячної енергетики, доктор технічних наук

Посада: професор сумісник кафедри Прикладної фізики

Освіта:

• 1965 — 1971 рр. — Харківський авіаційний інститут, факультет двигунів літальних апаратів, спеціальність — інженер-механік.
  • У 1977 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Дослідження електричних полів узагальнених характеристик неоднорідних анізотропних середовищ».
  • У 1987 році захистив докторську дисертацію на тему «Електричні поля, електрофізичні та енергетичні процеси у неоднорідних анізотропних та нелінійно провідних середовищах».

Досвід роботи:

• З 1971 року інженер, науковий співробітник, керівник відділення комплексних енергетичних систем з відновлюваними джерелами енергії Інституту електродинаміки НАН України.
  • З 2004 року в Інституті відновлюваної енергетики НАН України на посаді заступника директора з наукових питань.

Опис rvf78199

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 19.06.16. .