Публікації

Публікації

Публікації можна знайти в Google Scholar : Бех Станіслав , Stanislaw Beh

Профіль ORCID

• Nucleon momentum distributions in 3He and three-body interactions. S.V.Bekh, A.P.Kobushkin, E.A.Strokovsky . arXiv:1704.07662 [nucl-th]
  • Визначення електромагнітного радіуса протона за даними пружного електрон-протонного розсіяння при Q^2 до 1(ГЕВ/C)^2. Станіслав Вікторович Бех, Дмитро Леонідович Дорисюк, Олександр Петрович Кобушкін.  XII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики". Том 1. стр.16.
  • Амплитуди електронародження баріонних резонансів у релятивістській кварковій моделі. Станіслав Вікторович Бех, Олександр Петрович Кобушкін. XI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Теоретичні та прикладні проблеми фізики, математики та інформатики". т.1, стр.15.
  • Загородній, В. В., Бех, С.В. Задачі з загальної фізики. Механіка [Електронний ресурс]: посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» / В. В. Загородній, С. В. Бех; КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФТІ. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,46 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. – 212 с.

Опис stanislawbeh

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 08.06.16. .