Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Про викладача

dve98510dve98510 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

д.м.н., проф. сумісник кафедри ПФ

Біографія:
01.08.95 - 01.09.98 Аспірант кафедри патологічної фізіології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.

Кандидат медичних наук з спеціальності патологічна фізіологія (Ph.D.) – Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця, Національна академія наук України, 1998.

Доктор медичних наук з спеціальності патологічна фізіологія (Ph.D.) – Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця, Національна академія наук України, 2006.

Опис dve98510

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .