Про викладача

bpv02133bpv02133 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Д.б.н., професор, сумісник кафедри Прикладної фізики, с.н.с. інт. Фізіології людини ім. О.О.Богомольця НАНУ

Ступені:

• Магістр природничих наук (Прикладна фізика), 1985, Московський фізико-технічний інститут, Москва, СРСР.
  • Кандидат наук (Біофізика), 1991, Інститут фізіології ім. Богомольця , Київ, СРСР.
  • Доктор наук (Біофізика), 2005, Інститут фізіології ім.Богомольця , Київ, Україна.

Позиції:

• 1985-1992: інженер,відділ загальної фізіології нервової системи, Інститут фізіології ім. Богомольця, Київ, Україна.
  • 1992-1993: постдокторант, Інститут молекулярної біології компанії Роше, Натлі, Нью Джерсі, США.
  • 1993-1999: науковий співробітник,відділзагальної фізіології нервової системи, Інститут фізіології ім. Богомольця, Київ, Україна.
  • 1994-1999: вченийза запрошенням, Ліверпульський університет (Ліверпуль, Великобританія), Університет Гельсінкі та Інститут біотехнології (Гельсінкі, Фінляндія), NIEHS, Національні інститути здоров'я (ResearchTrianglePark, Північна Кароліна, США).
  • 1999-2012: Старший і провідний науковий співробітник, керівник дослідницької групи, відділ загальної фізіології нервової системи, Інститут фізіології ім. Богомольця, Київ, Україна

Опис bpv02133

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 19.06.16. . Також можете надіслати мені електронного листа за адресою pasha@biph.kiev.ua