Про викладача

kyd257181kyd257181 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

К.ф.-м.н., доцент кафедри "Прикладна фізика".

Біографія: Кривенко-Еметов Я. Д. закінчив кафедру теоретичної фізики Київського університету ім. Тараса Шевченка у 1995 році. Дипломну роботу під назвою "Полюса Редже в зіткненні елементарних частинок при високих енергіях" виконав у відділі фізики високих Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова. Там же вчився в аспірантурі за спеціалізацією ядерна фізика та фізика високих енергій. Після закінчення аспірантури був прийнятий на кафедру прикладної фізики НТУУ "КПІ" на посаду асистента. У 2007 р. переведений на посаду старшого викладача. З 2013 р. на посаді доцента кафедри. Науковий співробітник відділу теорії ядра ІЯД НАНУ.

Опис kyd257181

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 19.06.16. .