Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Про викладача

fdv791381fdv791381 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

К. ф.-м. н., доцент кафедри "Прикладна фізика" Фізико-технічного інституту НТУУ КПІ

Біографія:В 1993 році закінчив Московський фізико-технічний інститут (факультет Проблем фізики та енергетики) за спеціальністю "Прикладна фізика". В 1993 - 1997 працював в Інституті Магнетизму НАН України стажером дослідником, а потім молодшим науковим співробітником. У 1996 закінчив аспірантуру Московського фізико-технічного інституту при Київському відділенні МФТІ З 1997 і по сьогодні працює на кафедрі "Прикладна фізика" фізико-технічного інституту НТУУ КПІ .

Опис fdv791381

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .