Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Про викладача

mge155341mge155341 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

К. ф.-м. н, доцент кафедри "Прикладна фізика"

Посада: доцент

Освіта:

Біографія:В 1984 році закінчив Московський фізико-технічний інститут (факультет Проблем фізики та енергетики) за спеціальністю "Електроніка та автоматика". В 1984 - 1985 працюва в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України стажером дослідником. З 1985 по 1989 заочно закінчив аспірантуру в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України. В 1990 році захистив кандидатьську дисертацію за темою "Мартенситне перетворення та ефект пам'ті форми в легованих сплавах на основі Fe-Ni" . З 1991 по 1992 працює в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України молодшим науковим співробітником. З 1992 по 1995 працює в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України науковим співробітником. В 1995 прейшов працювати в НТУУ "КПІ", де прийняв активну участь в організації і становлені фізико-технічного інституту НТУУ КПІ, зокрема в становлені навчальних лабораторій із загальної фізики. З 1997 і по сьогодні працює заступником завідуючого кафедри "Прикладна фізика" фізико-технічного інституту НТУУ КПІ . За сумістництвом працює старшим науковим співробітником в відділі фазових перетворень в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України.

Опис mge155341

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .