Про викладача

mge155341mge155341 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

К. ф.-м. н, доцент кафедри "Прикладна фізика"

Посада: доцент

Освіта:

Біографія:В 1984 році закінчив Московський фізико-технічний інститут (факультет Проблем фізики та енергетики) за спеціальністю "Електроніка та автоматика". В 1984 - 1985 працюва в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України стажером дослідником. З 1985 по 1989 заочно закінчив аспірантуру в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України. В 1990 році захистив кандидатьську дисертацію за темою "Мартенситне перетворення та ефект пам'ті форми в легованих сплавах на основі Fe-Ni" . З 1991 по 1992 працює в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України молодшим науковим співробітником. З 1992 по 1995 працює в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України науковим співробітником. В 1995 прейшов працювати в НТУУ "КПІ", де прийняв активну участь в організації і становлені фізико-технічного інституту НТУУ КПІ, зокрема в становлені навчальних лабораторій із загальної фізики. З 1997 і по сьогодні працює заступником завідуючого кафедри "Прикладна фізика" фізико-технічного інституту НТУУ КПІ . За сумістництвом працює старшим науковим співробітником в відділі фазових перетворень в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України.

Опис mge155341

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .