Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Про викладача

vso68116vso68116 Додано 3 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Д.т.н., професор, завідувач кафедри "Прикладна фізика"

Посада: Завідувач кафедри ПФ

Біографія: Після закінчення інституту 2 роки служив в лавах Радянської армії. З 1 квітня 1975 року працює в КПІ на посадах молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник, заступник проректора з наукової роботи, завідувач кафедри прикладної фізики.
Навчався в аспірантурі в 1975-1978 роках. Захистив кандидатську дисертацію в 1981 році, докторську дисертацію в 1997 році. Професор з 2003 року. Завідувач кафедри прикладної фізики з 2002 року.
Підготував двох кандидатів наук.
Член двох Спеціалізованих Вчених рад по захисту докторських дисертацій.
Член Експертної ради ВАК України з радіотехніки, електроніки та телекомунікацій.
Член Експертної ради з природничих та математичних наук при ДАК України.
Член секції приладобудування Науково-експертної ради Міністерства освіти і науки України.
Науковій керівник науково-дослідної лабораторії "Дидактик".

Опис vso68116

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .