опубліковано березень 24 2018 в Теми дипломних робіт студентів та 0 коментарів

Теми бакалаврських робіт ФФ11 (2015 рік випуску)

Теми дипломних робіт студентів бакалаврату групи ФФ01 (2014 рік випуску):

Басараб Михайло Корнелійович

Функціональний профіль діміназену-модулятора протон-активованих рецепторів у нейронах амігдали щурів.

Ващенков Олег Олександрович

Кальцієва сигналізація в ацинарних клітинах підшлункової залози.

Поцелуєв Василь Петрович

Дослідження збудливості нейронів сомасенсорної системи

Свиденко Сергій Володимирович

Виявлення корелятивних параметрів чутливості протон-активованих рецепторів до зміни pH у збуджуючих синапсах нейронів амігдали щурів.

Туголуков Андрій Сергійович

Застосування алгоритмів аналізу параметрів синхронізації синаптичних подій нейронів у реальному масштабі часу.

Шарко Даніїл Валерійович

Електрична активність нейронів superficial superior collilulus шура в умовах культури.

Шпильовий Володимир Іванович

Властивості квантового вивільнення глутамату та гліцину в синапсах первинних аферентних нейронів на нейронах дорсального рогу в кокультурі.

Денисюк Богдан Дмитрович

Дослідження характеристик та властивостей порошків та плівок (мікро та нанорозмірних) зі сплавів Гейслера NiMnGa.

Казидуб Богдан Андрійович

Властивості потоку імпульсу при гігантському монопольному резонансі в важких ядрах.

Лисенко

Особливості динаміки кальцієвого сигналу, викликаного  довготривалою високочастотною стимуляцією культивованих нейронів гіпокампа.

Качановська

Роль поверхневого заряду у несинаптичній моделі епілепсії гіпокампу щура.

Мамонов

Оптичні властивості тонких плівок халькогенідних стекол та багатошарових наноструктур на їх основі.

Додати коментар

Коментарі відсутні
Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %