опубліковано грудень 24 2017 в Навчання та 0 коментарів

Рейтингові бали з Механіки студентів спеціальності Кібербезпека

Проміжний результат рейтингу з Механіки за осінній семестр 2017-18 н.р. Практичні, лабораторні та колоквіум.

Останнє оновлення 06.01.18 (додано бали за розрахункову роботу). Бали виставлялись за 2 самостійні (по 3 бали), контрольну (20 балів),  розрахункову (20 балів) та нараховувались бонусні бали за виходи до дошки, знімались бали за пропуски без поважної причини. Після цього сума балів за практичні множилась на 40/46 та ссумувалось з балами за лабораторні (20 балів) та колоквіум (25+15 балів).

Рейтинг студентів груп:

Додати коментар

Коментарі відсутні
Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %