Нагородження переможців олімпіади з фізики 2017

У 2016-17 навчальному році, як і перед цим вже багато років, у березні відбулась Олімпіада. Учасники в залежності від спецільності ("фізики" та "інженери") розв'язували свої завдання. Публікуємо фотозвіт нагородження переможців.

Переможцям були вручені памятні кубки, яки люб'язно надала студенстська профспілкова організація.

•  1-е місце - студент другого курсу Фізико-технічного інституту Поляков Володимир
  • 2-е місце - студент п'ятого курсу Фізико-математичного факультету Герасименко Ростислав

24-го березня відбулось нагородження студентів не профільних спеціальностей.

• 1-е місце - студент першого курсу Факультету інформатики та обчислюваної техніки Мішин Олександр
  • 2-е місце - студент першого курсу Фізико-технічного факультету Мельниченко Антон
  • 3-є місце - студент першого курсу Факультету інформатики та обчислювальної техніки Семченко Андрій
  • 4-е місце - студент другого курсу Факультету прикладної математики Автуховський Владислав

Кожен рік студенти різних курсів, різних спеціальностей і звісно з різних факультетів приймають участь у 1-у етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики.

У 2016-17 навчальному році, як і перед цим вже багато років, у березні відбулась Олімпіада. Учасники в залежності від спецільності ("фізики" та "інженери") розв'язували свої завдання (ви їх можете подивитись на нашому сайті). Оргкомітет олімпіади був створений з викладачів Фізико-математичного факультету та Фізико-технічого інституту. Після перевірки робіт (результати знов таки ви можете побачити на нашому сайті) були визначенні найкращі "знавці фізики". З їх числа відбирались ті хто представлятиме КПІ ім. Ігоря Сікорського на II-у етапі (всеукраїнському).

Поляков Володимир отримав диплом третього ступеня на олімпіаді з фізики серед класичних та педагогічних університетів яка відбулась в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова .

Крім іншого, як то кажуть, щоб "країна знала своїх героїв" публікуємо фотозвіт нагородження переможців.

Третього березня 2017 року, після розбору задач олімпіади, відбулось нагородження переможців 1-го етапу олімпіади серед студентів спеціальності "Фізика" та "Прикладна фізика та наноматеріали".

1-е місце - студент другого курсу Фізико-технічного інституту Поляков Володимир

Фото переможців, представників оргкомітету (Філіна Д.В. та Беха С.В.) та профкому (Господінова Антона):

А вже 24-го березня відбулось нагородження студентів не профільних спеціальностей.

І в кінці звісно всі разом:

Оргкомітет вдячний, за участь в підготовці олімпіади та за надані чудові призові кубки, студентському профспілковому комітету Фізико-технічного інституту та особисто його голові Господінову Антону.

Всі фото ви можете переглянути у фотогалереї

Сторінка Олімпіади PhysTechOpen

stasbeh March 25 2017 2673 прочитання Друк