Корисні програми для Android

Не секрет, що вже багато років компютерна індустрія іде по шляху зменшення розмірів електронних пристроїв і тепер маємо в широкому продажі смартфони, що мають потужність рабочих станцій недалекого минулого.

Тому, як то кажуть, "гріх не користуватись можливістю" і ми спробуємо описати що може бути корисним студенту, викладачу та науковцю у якого є смартфон з системою Android

• "читалка" EbookDroid
  • "блокнот" Швидкий блокнот
  • "менеджер задач" Task manager
  • "емулятор термінала" Terminal Emulator for Android
  • "Менеджер файлів" Total commander
  • "Відео програвач" MxPlayer
  • "Музикальний програвач" Плеєр мрії - всі люблять інколи послухать гарну музику і смартфон зараз в комбінації з гарними  наушниками видають звук не гірший ніж у спеціалізованих пристроях, при цьому обсягу памяті вистачає щоб завантажити досить велику кількість композицій. І тут постає проблема зручного перегляду колекції, а конкретно є проблема з тегами або файлами з іменами кірилецею. Перебравши певну кількість додатків найшов який не покладаєтья на систему, а має свій файловий менеджер, що коректно підтримує славянські мови.
  • "Науковий калькулятор" realmax.calc - стабільно працюючий емулятор інженерного калькулятора. Інтерфейс максимально нагадує розповсюджені моделі калькуляторів відповідно можна одразу починати працювати. Але цим не обмежується - проект стабільно развивається і тепер вже вміє будуват графіки та проводити певні статистичні розрахунки.
  • Словник Colordict - чим цікавий саме цей словник, тим що він підтримує формат stardict , проекту з відкритим кодом який наразі закритий але має велику базу словників які можна завантажити на власний смартфон.
  • "Побудова графіків та аналіз даних" Droidplot - ця програма є спробою переносу, відомого серед науковців, розвинуного  пакету gnuplot призначеного для побудови графіків та аналізу даних. Програма має тільки термінальний інтерфейс
  • Новини науки Phys.org - якщо у вас android то скоріше всього стоять так звані гугл сервіси серед яких клієнт новин від Google  але якщо вам потрібні саме новини науки (причому звісно нас більше цікавить фізика і все що з нею повязано) то тоді станрадного додатку буде замало. Клієнт сайту phys.org під андроід швидко витягне останню підборку новин науки в досить зручному вигляді і дозволить читати новини одразу в середині програми (знов таки на відміну від Google-новин)

stasbeh April 05 2015 1157 прочитання Друк