Статті

Визначення взаємодії однонуклеотидних поліморфізмів у генетичних даних високої розмірності

Дипломна робота на тему: "Визначення взаємодії однонуклеотидних поліморфізмів у генетичних даних високої розмірності

виконав: студент 4-го курсу групи ФФ01 Пчелінцев Тимофій Миколайович

керівник: професор, д.м.н., Досенко В.Є.

рецензент: професор, д.б.н., Білан П.В.

 

Реферат

У даній роботі об'ємом в 55 сторінки, наведено 3 рисунків та використано 76 літературних джерел.

Об’єктом дослідження був алельний поліморфізм генів. Метою роботи було покращення розуміння можливостей аналізу генетичних даних високої розмірності за допомогою найновітніших методів медичної статистики та інтелектуального аналізу даних. У роботі використовувались такі сучасні методи інтелектуального аналізу даних, як метод випадкового лісу та багатошаровий перцептрон.

Результатами роботи була підтверджена ефективність алгоритму Random Forest для аналізу генетичних даних. Також були висунуті конструктивні ідеї до подальших шляхів розвитку напрямків аналізу генетичних даних високої розмірності (розробка модифікації алгоритму Random Forest), отримані реальні дані GWAS дослідження та змодельовані дані, з наперед заданими ефектами взаємодії, що дає можливість подальших досліджень.

Робота на сьогоднішній день є актуальною, пошук в геномі алельних варіантів генів, збільшують ймовірність розвитку захворювань людини, і встановлення їх патофізіологічного значення є складною і кропіткою роботою одночасно багатьох колективів дослідників у всьому світі.

stasbeh березень 14 2015 3626 прочитання 0 коментар 0 оцінка Друк

0 коментар

Коментувати

Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
  • Коментарі відсутні


Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, Вхід to vote.
Чудово! (0)0 %
Добре (0)0 %
Нормально (0)0 %
Задовільно (0)0 %
Погано (0)0 %